Menu Zamknij

Catering

Catering

Casablanca Starachowice, to nie tylko obiady domowe czy imprezy okolicznościowe, to również możliwość zamówienia 𝐂𝐀𝐓𝐄𝐑𝐈𝐍𝐆𝐔

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zamówieniem obsługi cateringowej na wyjątkowe uroczystości rodzinne i firmowe, wydarzenia służbowe, konferencje, obiady regeneracyjne dla pracowników, zebrania oraz święta. 

Przygotujemy indywidualne menu skomponowane tak aby zaspokoić potrzeby kulinarne konsumenta.

 

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje, urzędy 

 

Smaczne zestawy obiadowe dostarczymy w wyznaczone miejsce o umówionej godzinie w określonej ilości, zapakowane w pojemnikach termozgrzewalnych wraz ze sztućcami. 

 

POSIŁKI REGENERACYJNE 

 

Zorganizujemy posiłki regeneracyjne, które zostaną dostarczone bezpośrednio do miejsca pracy. Dania nie tylko odpowiadają normom określonym w przepisach, ale są zróżnicowane, sycące i uzupełniają energię, którą pracownicy wydatkują w ciągu dnia. 

 

Oferujemy konkurencyjne ceny uzależnione od ilości zamawianych posiłków. 

 

Zapraszamy do współpracy przedszkola i szkoły

 

Informujemy, że nie korzystamy z półproduktów i wykorzystujemy tylko świeże surowce dostarczane przez sprawdzonych, lokalnych dostawców posiadających certyfikaty. W naszej kuchni nie stosujemy dodatków chemicznych i konserwantów, używamy wyłącznie naturalnych przypraw i składników wykorzystując piec konwekcyjno-parowy, a posiłki są przewożone w termosach cateringowych na pojemniki GN. 

Dbamy o urozmaicenie i zbilansowane menu, które wspomaga prawidłowy rozwój dzieci. 

Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas 18 lat pracy, między innymi dostarczając codziennie posiłki do szkół, wiemy co lubią jeść dzieci i jak je zdrowo żywić.